Gm Kodları, Metin2 Pvp Serverler,Mt2 Pvp Serverler,Ko Pvp Serverlar,Pvp Serverler,Pvp Serverlar,Metin2 Pvp Serverlar,Mt2 Pvp Serverlar,Ko Pvp Serverler
 
Öncelikle çoğu şeytan kulesi kılavuzundaki detayları geçiyorum artık çoğumuz hangi katta neler yapılması gerektiğini biliyordur.Metin2 pvp serverlerda şeytan kulesine çıkarken yanımızda olması gereken itemler beyaz bayrak,ölümsüz bonuslu itemler,kritikli itemler ve kutsamacı şamanımız mutlaka olmalıdır.Kutsamacı şaman hem kritik hem de savunma verdiği için vazgeçilmezlerdendir.Kuleye çıkarken dikkat edilecek noktalarsa,
 • Metinli katta doğru metin taşını bulurken ilk taşı kestiğinizde eğer tek kişi kesiyorsa aşağıda koordinatlar belirecektir.Bu koordinatlardan en alttakinin bir üstünde olan koordinat doğru metin taşının koordinatıdır.
 • Şeytan kral katında eğer metin2 pvpnizde item zor bulunuyorsa tüm yaratıkları temizleyip öyle şeytan kralı kesin aksi takdirde sandık vermeyecektir.Bazı metin2 pvp serverlerda muharebe çok zor bulunmaktadır ve bu bossun sandığından muharebe çıkabilmektedir.Birde ek olarak son güncel metin2 pvp serverler dosyalarında bu bosstan +6 siyah çelik zırhları çıkmaktadır.
 • Harita katında sandıkları tek bir kişinin açması eğer yanınızda şamanınız varsa şaman karaktere açtırmanız tavsiye edilir.
 • Anahtarlı katta tamamen şansınıza kalmıştır.Ancak burada daha önceden sakladığınız anahtar varsa onu da kullanabilirsiniz.
 • Azrail katında tavsiyemiz azraili en sona bırakmanızdır.Böylece rahatlıkla kesebilirsiniz.Azrail sona kaldığında isterseniz dönüşüm küreniz varsa dönüşerek istersenizde ölümsüz bonuslu itemleriniz sayesinde düz vuruşlarla da kesebilirsiniz.

Metin2 pvp serverler için şeytan kulesi püf noktaları bu şekildedir.Devil Catacomb ile ilgili kılavuzumuz daha sonra yayınlanacaktır.Leave a Reply.

  Loading

  Kategoriler

  Hepsi
  Acemi Kılavuzu
  Beceriler
  Binekler
  Düello
  Efsun İşlevleri
  Gmler İçin Bilgiler
  İtem Güvenliği
  Item Hakknda0ad1b6f0d7
  Karakterler
  Lonca Klavuzlare95d8a02e0
  Metin2 Balıkçılık
  Metin2 Değerli Silahlar
  Metin2 Hile Koruması
  Metin2 Hile Şikayeti
  Metin2 Kaplumbağa Yarışı
  Metin2 Kombo
  Metin2 Lonca Becerileri
  Metin2 Ninja Kılavuzu
  Metin2 Ox Eventi Nedir??
  Metin2 Pvp Serverler Kurulum
  Metin2 Render
  Metin2 Şaman
  Metin2 Şaman Kılavuzu
  Metin2 Savaşçı Kılavuzu
  Metin2 Savaşları
  Metin2 Siyah Çelik
  Metin2 Su Ejderhası
  Metin2 Sura Kılavuzu
  Metin2 Yang Sıfırlandı Yardım
  Pvp Server Kurmak
  Pvp Serverler
  Pvp Serverler Videosu
  Pvp Serverler Yöneticilerle İletişim
  Şeytan Kulesi
  Wslik Pvp Serverler


  Metin2 Pvp Serverler

  Metin2 Pvp Serverler Blog Yazıları


  Arşiv

  Ocak 2013
  Eylül 2012
  Ağustos 2012
  Temmuz 2012
  Haziran 2012
  Mayıs 2012  View my profile on LinkedIn