Gm Kodları, Metin2 Pvp Serverler,Mt2 Pvp Serverler,Ko Pvp Serverlar,Pvp Serverler,Pvp Serverlar,Metin2 Pvp Serverlar,Mt2 Pvp Serverlar,Ko Pvp Serverler
 
Metin2 pvp serverlerda savaşların resmiyete dökülmüş halidir aslında lonca savaşları.Lonca liderinin sağlam sinirleri olmalıdır çünkü çok gergin savaşlar yaşanabilir.Bu yüzden lonca kurmadan önce eğer varsa çevreniz öncelikli olarak onları loncaya alıp loncada görevler verin ki işiniz daha rahat olsun.Lonca nasıl kurulur,lonca skilleri ne işe yarar nasıl savaş açılır şeklindeki sorularınızın cevabı bu blog yazısında.

Öncelikle lonca kurmayı bilmeyen yoktur sanırım.Köy gardiyanına gidip lonca kurmak istiyorum diyorsunuz.Oda oynadığınız metin2 pvp serverda nasıl düzenlenmişse gerekli şartları size söylüyor.Eğer şartları sağlıyorsanız isim vs. olaylarından sonra loncanız kurulmuş oluyor.Lonca becerileri lonca seviyesini atlattığınız takdirde kullanıma açık oluyor.Lonca savaşları için en az 8 üye ve lonca seviyesi istemektedir.

Lonca savaşlarına gelince savaş açmak için alt+g ye basarak lonca pencerinizi açarsınız.Zaten direk karşınıza savaş açmak için gerekli buton gelir.Oradaki seçeneklerden 1.seçenekte normal oyun alanında lonca savaşı yaparsınız.2.Seçenekte metin2 pvp serverınızın sağladığı lonca savaş alanında savaş yaparsınız ve son olarak 3.seçenekte bayrak savaşı yapabilirsiniz.

Lonca becerilerinin özellikleri zaten üzerine geldiğinizde belireceği için onu belirtmemize gerek olduğunu düşünmüyorum.Ancak kritik ve büyü hızı veren lonca becerilerini max. seviye yapmanız yararınıza olacaktır.

Son olarak lonca liderisiniz ve lonca liderliğini devretmek istiyorsunuz.Bunun için metin2 pvp serverler yer değiştirme yüzüğünü kullanabilirsiniz.Tabi bu item npcde sizin kullanmanıza açıksa.

Metin2 pvp serverler yer değiştirme yüzüğü kodu: 71099Leave a Reply.

  Loading

  Kategoriler

  Hepsi
  Acemi Kılavuzu
  Beceriler
  Binekler
  Düello
  Efsun İşlevleri
  Gmler İçin Bilgiler
  İtem Güvenliği
  Item Hakknda0ad1b6f0d7
  Karakterler
  Lonca Klavuzlare95d8a02e0
  Metin2 Balıkçılık
  Metin2 Değerli Silahlar
  Metin2 Hile Koruması
  Metin2 Hile Şikayeti
  Metin2 Kaplumbağa Yarışı
  Metin2 Kombo
  Metin2 Lonca Becerileri
  Metin2 Ninja Kılavuzu
  Metin2 Ox Eventi Nedir??
  Metin2 Pvp Serverler Kurulum
  Metin2 Render
  Metin2 Şaman
  Metin2 Şaman Kılavuzu
  Metin2 Savaşçı Kılavuzu
  Metin2 Savaşları
  Metin2 Siyah Çelik
  Metin2 Su Ejderhası
  Metin2 Sura Kılavuzu
  Metin2 Yang Sıfırlandı Yardım
  Pvp Server Kurmak
  Pvp Serverler
  Pvp Serverler Videosu
  Pvp Serverler Yöneticilerle İletişim
  Şeytan Kulesi
  Wslik Pvp Serverler


  Metin2 Pvp Serverler

  Metin2 Pvp Serverler Blog Yazıları


  Arşiv

  Ocak 2013
  Eylül 2012
  Ağustos 2012
  Temmuz 2012
  Haziran 2012
  Mayıs 2012  View my profile on LinkedIn