Gm Kodları, Metin2 Pvp Serverler,Mt2 Pvp Serverler,Ko Pvp Serverlar,Pvp Serverler,Pvp Serverlar,Metin2 Pvp Serverlar,Mt2 Pvp Serverlar,Ko Pvp Serverler
 
pvp serverler reklamları nasıl olmalı?:Öncelikle pvp server reklalarında şunu asla unutmayın pvp serverinizde olmayan bir özelliği,eklentiyi,haritayı,itemi,boosu varmış gibi göstermeyin.

                 Pvp server reklamınızda pvp serverinizde neye sahipseniz sadece onların tanıtımını yapın eğerki olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek oyuncuların sizin pvp serverinize olan guvenı en başta sarsar ve bu sıze oyuncu katması için yapılan pvp server reklamınızın tam tersi yönde tepki vermesine sebep olabilir.

                pvp serverler reklamları öncelikle gerçeği yansıtmalı oyun içi videolar,resimler,yaptığınız eventlerden görüntüler facebook,metin2pvpserverler.gen.tr videoları bölümünde yayına koyabilirsiniz bunlar sizin tanıtımınıza faydalı olacağı kesindir.

                  Ama asla ve asla şunu unutmayınız pvp serverler reklamlarının sürekli olduğu zaman etkisi olacaktır.İşin en önemli kısmı budur.süreklilik ve istikrar.

5/24/2016 12:16:11 pm

Yaza kral olarak girmek ister misin? Yeni <a href="http://pvp-serverler.org">metin2 pvp serverler</a>i bu adreste bulabilirsin: www.metin2-pvpserverler.net

ReplyLeave a Reply.