Gm Kodları, Metin2 Pvp Serverler,Mt2 Pvp Serverler,Ko Pvp Serverlar,Pvp Serverler,Pvp Serverlar,Metin2 Pvp Serverlar,Mt2 Pvp Serverlar,Ko Pvp Serverler
 
Öncelikle başka pvp serverler da olmayan özellikler daha çok tercih edilmenizi sağlayacaktır.Değişik binekler,itemler,saç stilleri bunlardan bazılarıdır.Bunların yanına item dönüşümlerini de ekleyebiliriz.

Örneğin çoğu pvp server da item dönüşümleri sadece 1.seviyedir.Bunu 2 hatta 3.seviyeye çıkartırsanız daha çok oyuncu çekebilirsiniz.Aynı zamanda level kasmak ne çok zor ne de çok kolay olmalıdır.İtem dönüşümleri de aynı şekilde biraz zor olmalıdır.Dönüşüm itemlerine hemen erişmek zor olmalıdır.Bu sayede oyuncular item yaparken uğraşacaklardır.Bu da oyununuzun ömrünü uzacaktır.Aksi takdirde çok basit olursa daha çok düelloya yönelik bir pvp serverınız olur.Bu tabi sizin tercihinize kalmıştır ama item yapmak biraz daha zor olmalıdır.

Son olarak pvp serverler da oyuncuların dikkat ettiği bir özellikte yoğun bir etkinlik planının olmasıdır.Aynı şekilde başka pvp serverler da bulamayacakları etkinlikleri oyuncularınıza sunarsanız bu da yararınıza olacaktır.

5/16/2016 04:22:14 pm

2016 yılını kalitesiz <a href="http://pvp-serverler.org">metin2 pvp serverler</a> ile boşa geçirme. En kaliteli pvp serverlerin adresi: pvp-serverler.org

ReplyLeave a Reply.